Śpiewajmy Kolędy

image_pdfimage_print

Kolędy urzekają swą prostotą i naturalnością, poruszając w nas najczulsze struny. Nawet największy malkontent musi przyznać, że ich dźwięki naprawdę przywołują zapachy z dzieciństwa, kiedy wszystko było ciepłe i proste. Dlatego pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd jest tak ważne. Zachęcamy do słuchania Chórów i Zespołów Wokalnych Uniwersytetów i Akademii Trzeciego Wieku „Hej kolęda” oraz do śpiewania razem z nimi. Zapraszamy.

Autorzy: Zofia Karzel, Agnieszka Koprucka, Marian Baranowski

Komentarze (2)

  • 21 grudnia, 2022 o 15:13

    Komentarze już są dostępne. Przepraszamy za opóźnienie w włączeniu tej funkcji.

  • 24 grudnia, 2022 o 11:24

    Audycja bardzo na czasie. Kolędy pięknie zaśpiewane. Podobno zespoły śpiewały po trzy kolędy, ale rozumiem, że audycja nie mogła być tak długa, trochę szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast