Listopad – jaki jest?

image_pdfimage_print

Już Listopad – jedenasty miesiąc w roku. Dla wielu to miesiąc nostalgii i zadumy. Niejednokrotnie określany jest jako najsmutniejszy miesiąc w roku. Kojarzy się z zimnem i nieprzyjemną aurą. Czy tylko te przymioty go charakteryzują?
Julian Tuwim w swoim “Jarmarku rymów” napisał: „Listopad: jeden z dotkliwszych wrzodów na dwunastnicy roku”. Czy miał rację?

Autorzy: Nina Krauze, Krzysztof Krauze
Montaż: Jan Borysiuk
Użyteczne linki:
1. Kalendarz świąt listopad 2022 https://bimkal.pl/kalendarz-swiat-listopad
2. Najważniejsze wydarzenia listopada https://www.newsweek.pl/historia/najwazniejsze-wydarzenia-listopada/rqezphh

Komentarze (3)

  • 2 listopada, 2022 o 10:20

    Ta audycja nam się podobała jest super

  • 2 listopada, 2022 o 14:21

    Super adycja

  • 2 listopada, 2022 o 15:18

    Ta audycja nam się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast