Stop dyskryminacji

image_pdfimage_print

Uprzedzenia, przemoc, dyskryminacja czy wykluczenie społeczne to zjawiska bardzo szkodliwe społecznie.

Jak możemy przeciwdziałać złym mechanizmom psychospołecznym we współczesnym świecie? Jaką rolę do odegrania ma każdy (każda) z nas? Dlaczego warto rozmawiać o dyskryminacji, uprzedzeniach, przemocy czy wykluczeniu społecznym? – tego dowiecie się z naszej audycji.
Zapraszamy również do obejrzenia naszej audycji wideo o prowadzonych w środowiskach senioralnych szkoleniach na temat dyskryminacji i wykluczenia społecznego pt. Dojrzałość nie wyklucza. Szkolenia te realizowane przez Fundację Pro Cultura w partnerstwie z Fundacją Kultury Dialogu współfinansowane są przez Komisję Europejską w ramach Projektu „Building Bridges – Civic Capital in Local Communities”, realizowanego ze środków programu CERV finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości” na lata 2021 – 2027.

 

 

Komentarze (3)

  • 3 lipca, 2024 o 18:51

    Super adycja

  • 5 lipca, 2024 o 11:59

    Kamilo, dziękujemy Ci za pozytywną opinię.

  • 7 lipca, 2024 o 16:21

    Ta audycia mnie się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast