Wakacje z Radiem SoVo

image_pdfimage_print

Wakacje to okres wolny od nauki szkolnej i czas wypoczynku.

Wakacje mają istotny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. To czas, kiedy ludzie wyjeżdżają na wypoczynek, odkrywają nowe miejsca i odpoczywają od codziennych obowiązków. W wakacje nie odkładajmy swoich smartfonów, róbmy zdjęcia i filmy a ich obróbką zajmiemy się po wakacjach. Co więcej proponuje na wakacje J@nek Radzi? Tego dowiecie się ze słów piosenek.

 

Komentarze (4)

 • 1 lipca, 2024 o 09:37

  Bardzo ciekawa audycia mnie się podobała jest super

 • 1 lipca, 2024 o 19:04

  Zbigniewie, dziękuję Ci za pozytywny komentarz. Jesteś bardzo aktywnym słuchaczem Radia SoVo, brawo.

 • 2 lipca, 2024 o 04:59

  Hey J@nku, a Ty jak planujesz swoje wakacje? Zapewne relaksowo ale koniecznie z Radiem SoVo 🙂

 • 2 lipca, 2024 o 16:12

  Dokładnie tak, Krzysztofie. Koniecznie z Radiem SoVo, bo Radio SoVo nie „zasypia” w wakacje. Radio działa trochę wolniej ale nowe audycje w wakacje też będą. Zapraszamy do słuchania nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast