Wywiad. Sztuka zmiany zdjęć widziana w oczach profesjonalisty

image_pdfimage_print

Grzegorz Oleś z Radia SoVo oddział Żory, przeprowadził wywiad z osobą która zna techniki fotografowania oraz obróbki zdjęć jak własną kieszeń.

Jak to wyszło, czego nowego dowiedział się nasz dziennikarz – posłuchajcie sami.

Tymoteusz Ciastko urodził się w 1979 roku w Rybniku. Mieszka i tworzy w Żorach. Jest absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie. Zajmuje się malarstwem ceramiką oraz fotografią. Członek żorskiej Grupy fotograficznej „Full Frame”. Uczestnik licznych wystaw zbiorowych. Obecnie pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół Specjalnych im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach.

Komentarze (2)

  • 24 marca, 2021 o 11:09

    cudowny wywiad o wodorowi i o wodo mocarzu dzięki pa

  • 26 marca, 2021 o 10:04

    Z pewnością wykorzystamy tę wiedzę na najbliższych zajęciach . Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast