Symulator Mieszkaniowy – innowacyjny projekt w Biskupcu! Zapraszamy na otwarcie!

image_pdfimage_print

Zapraszamy na bardzo ważne spotkanie w Biskupcu.

W piątek 24 maja o godzinie 11:00 odbędzie się otwarcie Symulatora Mieszkaniowego oraz seminarium pt.: „Samodzielne Mieszkanie – przywilej czy prawo”. Na Seminarium wystąpią nasi Self-Adwokaci. Wydarzenie będzie dostępne online. Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której redaktorzy z Biskupca zapraszają na spotkanie oraz rozmawiają z Piotrem Kubarewiczem Dyrektorem Placówek PSONI Koło w Biskupcu.

ZAPRASZAMY NA OTWARCIE SYMULATORA MIESZKANIOWEGO:

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

Komentarze (4)

 • 23 maja, 2024 o 10:42

  Dziękujemy za ten projekt. Jestem osobą na wózku i może węzę udział w tym projekcie.

 • 23 maja, 2024 o 17:06

  Super adycja

 • 24 maja, 2024 o 13:42

  Słuchałam Was na żywo! Jestem pod wielkim wrażeniem wystąpienia self-adwokatki z osobą wspierającą. Dziewczyny, to co powiedziałyście było bardzo ważne! Gratuluję wystąpienia!!!

 • 27 maja, 2024 o 21:21

  Ta audycia mnie się podobała jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast