Nie umiem żyć bez tańca – mówi Paweł Szustakiewicz B-Boy Guma

image_pdfimage_print

Dzisiaj rozmawiamy o pasjach – gościem w studiu Radia SoVo w Kędzierzynie-Koźlu jest Paweł Szustakiewicz – tancerz, który nie umie żyć bez tańca. Tańczy breakdance i dodatkowo zaraża swoją pasją młode pokolenie.

Mamy nadzieję, że Wy również kochacie taniec? Podzielcie się w komentarzach opiniami na ten temat, do jakiej muzyki lubicie tańczyć?

Jeżeli chcecie zobaczyć wyczyny naszego rozmówcy? – Zapraszamy na jego social media

https://www.instagram.com/bboy_guma/

https://www.facebook.com/bboy.guma

https://www.facebook.com/Guma777

Komentarze (4)

 • 26 października, 2021 o 07:17

  Super adycja

 • 26 października, 2021 o 09:55

  W tej audycji jest mowa o nauce tańca bredkdanceza zarażając swoją pasją do tańca i zabawy.

 • 29 października, 2021 o 09:57

  Dziękujemy za audycje na temat tańca niestety audycja jest słabo słyszalna

 • 16 listopada, 2023 o 19:49

  Ja sam jestem uczniem gumy i kocham to co robię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast