XXII „Spływ Pływadeł” – relacja z imprezy

image_pdfimage_print

21 czerwca zapraszaliśmy Was na to niezwykłe wydarzenie, które odbywa się cyklicznie nad Odrą. Jeśli nie wiesz czym są pływadła to koniecznie posłuchaj naszej audycji i kliknij w ten link: https://radiosovo.pl/xxii-splyw-plywadel-odra-z-raciborza-do-kedzierzyna-kozla/.

A jak przebiegła tegoroczna impreza, która rozpoczęła się 26 czerwca? Wszystkiego dowiesz się z filmowej relacji naszych dziennikarzy,

Komentarze (5)

 • 9 lipca, 2021 o 19:18

  Ahoj, przygodo! Pasjonaci w roli głównej. Fajna impreza i ciekawy materiał.

 • 14 lipca, 2021 o 11:29

  super koncert

 • 14 lipca, 2021 o 11:40

  wajna impreza super sprwa

 • 30 lipca, 2021 o 14:54

  Dzięki Radiu SoVo pierwszy raz zobaczyłam spływ PŁYWADEŁ, interesująca impreza mam nadzieję zobaczyć w przyszłym roku na żywo. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.

 • 26 sierpnia, 2021 o 10:50

  Bardzo fajny materiał wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast