SONDA: Kto wygra Euro 2020? Odpowiadają mieszkańcy Otwocka

image_pdfimage_print

Euro 2020 powoli zbliża się do końca. Jeszcze przed meczami półfinałowymi zapytaliśmy mieszkańców Otwocka komu kibicują. Niektóre odpowiedzi mogą zaskakiwać, ale w końcu serce kibica nie sługa.

 

Finał już 11 lipca na stadionie Wembley w Londynie.  Po zaciętym meczu wiemy już, że z Włochami na murawie zmierzą się Gospodarze. Która drużyna zostanie Mistrzem Europy Włochy, czy Anglia? Zapraszamy do obstawiania wyniku w komentarzach pod sondą, albo pod informacją o konkursie. Czekają nagrody!

Konkurs: https://radiosovo.pl/konkurs-wytypuj-wynik-meczu-wlochy-anglia-i-wygraj-nagrody/

Wśród autorów, którzy poprawnie przewidzą wynik starcia zostaną rozlosowane 3 mistrzowskie zestawy gadżetów Radia SoVo dla całej rodziny, lub znajomych. Każdy duży zestaw składa się z:

 • 5 kubków
 • 5 płóciennych toreb
 • 5 notesów
 • 5 długopisów

Komentarze (4)

 • 9 lipca, 2021 o 11:03

  super wywiad czasami ogladam

 • 11 lipca, 2021 o 07:36

  3,1

 • 11 lipca, 2021 o 19:40

  2-1 dla Włochow

 • 17 stycznia, 2022 o 16:57

  Super ałdycia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast