Poznajcie Klub Miłośników Gór z WTZ Przyjaciele Poznań i obejrzyjcie filmik z ich wycieczek

image_pdfimage_print

Czy wiecie, że w WTZ Przyjaciele w Poznaniu działa Klub Miłośników Gór, który przynajmniej raz w roku organizuje górskie eskapady?
– Mimo, że góry to wyzwanie uwielbiamy tam jeździć. Mamy nadzieję, że i Wam się spodoba i zorganizujecie wypad na górskie szlaki. Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji. Miłej wędrówki 😉 – zachęcają miłośnicy gór ze stolicy Wielkopolski w swojej prezentacji filmowej.

 

Komentarze (4)

 • 9 lipca, 2021 o 11:15

  super wywiad bardzo mi się podpa że chodzicie pogórzach ja kocham góry prawo

 • 9 lipca, 2021 o 11:17

  to jest super sprawa ja kocham góry

 • 21 lipca, 2021 o 09:16

  Dziękujemy

 • 26 sierpnia, 2021 o 10:04

  Bardzo ciekawy i interesujący materiał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast