Jak zostać przewodnikiem? Poznaj specyfikę tej ciekawej pracy

image_pdfimage_print

Jak wygląda praca przewodnika i jak nim zostać? Na co trzeba uważać oprowadzając wycieczki? Na te i wiele innych pytań odpowiada przewodniczka po Wrocławiu – Anna Paisert.  

 

Komentarze (6)

 • 7 lipca, 2021 o 10:13

  Przewodnik opowiada o zabytkach starodawnycch

 • 7 lipca, 2021 o 16:12

  Tak

 • 9 lipca, 2021 o 11:09

  super wywiad dzięki

 • 9 lipca, 2021 o 11:52

  Każdy może zostać przewodnikiem. My wkrótce będziemy oprowadzać po Jarosławiu zaprzyjaźnionych słuchaczy z Tarnowa. Pozdrawiamy. Maria, Maciej, Dominik, Ania, Łukasz, Kuba, Patryk

 • 9 lipca, 2021 o 19:27

  Każdy może zostać przewodnikiem, ale do tego jeszcze potrzebna wiedza, umiejętność pracy z ludźmi w każdym wieku. Bardzo ciekawy wywiad, z którego dowiedziałam się również co nieco o Wrocławiu. Brzmiało zachęcająco.

 • 10 lipca, 2021 o 10:24

  Super wywiad. Przewodnikiem może być każdy lepszym lub gorszym, a ja wole tych licencjonowanych bo mają większą wiedze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast