Grupa słuchaczy UTW Bytom z wizytą w Radiu Katowice

image_pdfimage_print

Polskie Radio Katowice to jedna z największych i najstarszych rozgłośni regionalnych w kraju, która w tym roku świętuje 95-lecie istnienia. Z tej okazji dyrekcja Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowała dla grupy słuchaczy wycieczkę do Rozgłośni Polskiego Radia w Katowicach. Liderzy Radia SoVo Bożena i Tadeusz Związek, realizatorzy audycji zapraszają do posłuchania reportażu z tej wizyty.

 

Komentarze (3)

  • 8 września, 2022 o 06:45

    Ta audycia nam się podobała jest ok .

  • 8 września, 2022 o 14:45

    Super adycja

  • 8 września, 2022 o 17:29

    Brawo Radio SoVo Bytom. Pełen profesjonalizm. Zbyt wysoko zawieszacie poprzeczkę i dlatego pozostałe Oddziały Radia SoVo nigdy Was nie dościgną. Tak trzymać, super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast