Adopcja zwierzaka, daj miłość daj dom

image_pdfimage_print

W dzisiejszej audycji poruszymy niezwykle ważny temat dotyczący adopcji zwierzaka, oraz świadomego posiadania zwierzaka. To ważne aby świadomie podejmować decyzje o zmianie swojego trybu życia tak aby zapewnić swojemu pupilowi prawidłowe warunki do życia. Niestety ale większość zwierząt będących w schroniskach ma za sobą traumatyczne przeżycia wynikające z niewłaściwego podejścia. Adopcja zwierzaka może zmienić wasze życie, ważne jest aby ta decyzja była w pełni świadoma bo tylko tak może zakończyć się sukcesem i szczęściem dla obu stron. Zachęcamy do wysłuchania audycji

Komentarze (3)

  • 11 września, 2022 o 06:05

    Ta audycja nam się podobała jest super.

  • 11 września, 2022 o 10:45

    Super adycja

  • 30 września, 2022 o 14:31

    Dziękuje za tą audycje o adopcji zwierząt jest dla nas posiadaczy czworonogów jest bardzo ważna. Gratuluję i czekam na kolejne wasze audycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast