Sztetl Pana Jacka – poznaj pasjonata kultury żydowskiej

image_pdfimage_print

Sztetl, to w języku jidisz małe miasteczko zamieszkałe w większości przez Żydów. To również nazwa Stowarzyszenia założonego przez bohatera naszej audycji.
Zapraszamy na rozmowę z pasjonatem kultury żydowskiej, Panem Jackiem Koszczanem, który opowie nam o swojej działalności.

link do strony – https://www.facebook.com/sztetl.dukla

Wykorzystano nagranie: Yisroel Werdyger, R’ Shloime Taussig, Yedidim Choir – Shabbos Medley

Komentarze (2)

  • 12 września, 2022 o 06:46

    Ta audycia nam się podobała jest ok

  • 12 września, 2022 o 15:58

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast