Obchody III Powstania Śląskiego na terenie Bytomia – zapraszamy 25 czerwca na Rynek

image_pdfimage_print

Bytomskie Radio SoVo przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku Bytom z przyjemnością zaprasza na spotkanie z historią. Okazją jest 100-lecie Powstań Śląskich. Audycja opowiada o tamtych trudnych latach przez pryzmat miasta Bytom. Uświadamia ona że żyjemy pośród miejsc, które są niemymi świadkami tamtych chwil.

Przy okazji pragniemy zaprosić Państwa na rynek w Bytomiu, gdzie 25 czerwca o godzinie 21.00 rozpocznie się multimedialne widowisko „Tryptyk Powstańczy – Pamięć ziemi”. Dla tych którzy nie zmieszczą się na rynku lub mają zbyt daleki do Bytomia, mam dobrą wiadomość. Widowisko będzie można zobaczyć online na Facebooku oraz na kanale You Tube Bytomskiego Centrum Kultury oraz Miasta Bytom.

Spot promujący widowisko do zobaczenia na kanale YouTube Bytomskiego Centrum Kultury https://www.youtube.com/watch?v=bJj4H1ksF1I

https://www.becek.pl/ – Bytomskie Centrum Kultury

https://www.facebook.com/bytom.miasto

Grafika zawiera zdjęcie dostępne na stronie www. Microsoft Bing : https://www.bing.com/

 

Komentarze (2)

  • 6 lipca, 2021 o 12:33

    Pięknie odkrywać w waszej audycji wszelakie wiadomości z przeszłości historia uczy nas życia i szacunku do bliźnich pozdrawiamy

  • 14 lipca, 2021 o 12:12

    pięknie odkrywa waszych edycjach historie dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast