Wybieram „Wikipedię”

image_pdfimage_print

Często zadajemy sobie pytania na które nie znamy odpowiedzi. Aby zaspokajać swoje ciekawości, poszerzać zasób wiedzy sięgamy do internetu. A tam gubimy się w ogromie informacji które nas otaczają – prawdziwych, jak również fałszywych. Tak być nie musi. W sieci znajduje się narzędzie które nazywa się „Wikipedia” o którym więcej dowiecie się z naszego materiału na który serdecznie zapraszają radiowcy „Radia SoVo” z Żor.

W materiale wykorzystano:

 1. Logo: By Wikimedia Foundation – Wikimedia Foundation, CC BY-SA 3.0,
 2. Materiał: „Wszystko o Wikipedii – co warto wiedzieć? Oto najważniejsze informacje”
 3. Podkład muzyczny: admiralbob77_-_High_Above_the_Darkness_(My_Star)

Komentarze (10)

 • 26 stycznia, 2021 o 07:37

  Skończyły się już czasy wielkich ksiąg na regałach. Ale ja posiadam jeszcze u siebie w domu encyklopedie w formie książkowej. Fajny materiał, który wyjaśnia czym jest WIKIPEDIA. Pozdrawiam z Biskupca.

 • 4 lutego, 2021 o 15:29

  Bardzo pomocny i ciekawy materiał. Materiał pozwolił nam poszerzyć swoją wiedzę na temat Wikipedii. Według nas najczęściej wyszukiwanym słowem, terminem będzie słowo: Pogoda lub zanany aktor lub piosenkarz.

 • 4 lutego, 2021 o 15:30

  Bardzo super dużo się dowiedziałam pozdrawiam serdecznie .

 • 12 lutego, 2021 o 10:26

  Nie korzystam z wikipedii

 • 12 lutego, 2021 o 10:27

  Czasami korzystam z wikipedi

 • 19 marca, 2021 o 09:09

  bardzo super wywiad dużo się dowiedziałam pozdrawia busiaki

 • 4 lutego, 2023 o 22:27

  Super adycja

 • 5 lutego, 2023 o 16:11

  Ta audycia mnie się podobała jest ok.

 • 11 lutego, 2023 o 16:27

  w wikipedii można poszukać ciekawych informacji w internecie

 • 11 lutego, 2023 o 16:28

  audycja super można się dowiedzieć sporo ciewych informacji na temat tej auducji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast