Jak instytucje kulturalne radzą sobie w czasie pandemii?

image_pdfimage_print

Jesteś ciekawy jak Świdnicki Ośrodek Kultury radzi sobie w czasie pandemii? Wysłuchaj naszej audycji, gdzie rozmawiamy z „głównodowodzącymi” tą instytucją.

Serdecznie zapraszamy

Poniżej fragment wywiadu

Serdecznie zapraszamy do wspaniałych spektakli, występów, słuchowisk i wielu wielu innych kulturalnych atrakcji na:
www.sok.com.pl
oraz na profil Facebookowy Świdnicki Ośrodek Kultury – https://www.facebook.com/SwidnickiOsrodekKultury

A tak piszą o nas … https://www.facebook.com/SwidnickiOsrodekKultury/posts/3728369780545417

Komentarze (5)

 • 20 lutego, 2021 o 15:25

  Witam serdecznie. Gratuluje udanej audycji a przede wszystkim ciekawej rozmowy która została przeprowadzona w sposób profesjonalny. Wykonano kawał znakomitej pracy dzienikarze stanęli po raz kolejny na wysokości zadania przyjemnie było audycji posłuchać. Gorąco pozdrawiam życząc kolejnych świetnych audycji.

 • Pingback: NAJNOWSZA AUDYCJA WuTeZet-owiczów z projektu Radio SoVo – dostępne radio internetowe JUŻ DOSTĘPNA – PSONI koło w Świdnicy

 • 23 lutego, 2021 o 07:53

  Witamy serdecznie… Dziękujemy za bardzo ciekawy i inspirujący materiał…

 • 25 lutego, 2021 o 15:45

  super addycja dzięki pa

 • 28 lutego, 2021 o 17:37

  Super audycja polecamy wysłuchać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast