Jak kupić prezent i nikogo nie urazić? Dostałeś kiedyś nietrafiony podarek?

image_pdfimage_print

Z badań wynika, że około 20% prezentów świątecznych jest co roku nietrafionych. Jak postępować w przypadku otrzymania prezentu nie spełniającego naszych oczekiwań? Powiedzieć prawdę, czy też wyrazić wdzięczność? Jak dobrać prezent, aby ucieszył obdarowanego? Poradzimy jak uniknąć błędów

Komentarze (4)

 • 14 grudnia, 2021 o 16:29

  Bardzo ciekawa audycja ok super mnie się podoba.

 • 16 grudnia, 2021 o 13:52

  Pamiętam, że jako dziecko cieszyłam się nawet z czekolady, wtedy prezenty były bardzo skromne. Nieważne, co się dostanie, ważne to, że jest ktoś, kto o nas pamięta. Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt.

 • 16 grudnia, 2021 o 16:45

  Bardzo ta ałdycia mi się podoba w obdarowaniu prezentami i podziękowaniu za prezenty

 • 14 grudnia, 2023 o 19:41

  Ta audycia mnie się podobała jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast