3-cie urodziny Radia SoVo

image_pdfimage_print

Dokładnie 11 grudnia 2020 roku uruchomiliśmy portal Radia SoVo

Dziś obchodzimy 3. urodziny portalu Radia SoVo. Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami. Przeszliśmy już czas niemowlęcia, żłobek, teraz pędzimy do przedszkola. Jednym słowem dorastamy!

Z okazji naszych urodzin spytaliśmy uczestników konferencji „E-Skill”, która odbyła się 22 listopada w Warszawie i na której to redaktorka naczelna Magdalena Janczewska zaprezentowała idee i funkcjonalności Radia SoVo, czego by nam życzyli? A odpowiedzi znajdziecie w nagraniu, które zostało zrealizowane przez dziennikarzy z WTZ PSONI Warszawa, którzy również uczestniczyli w konferencji.

Ale co to za urodziny bez „Sto lat”. A to najpiękniejsze „Sto lat” jakie można sobie wyobrazić!  Śpiewają je dla Portalu Radia SoVo dziennikarze i słuchacze – łącznie 30 grup (25 grup dziennikarzy oraz 5 grup Słuchaczy). W nagraniu, które powstało z okazji pierwszych urodzin wzięło udział 185 osób! Przypomnijmy to sobie. Po takich życzeniach Radio SoVo i portal muszą być z nami długie lata. 

Więcej o konferencji „E-skill”: https://radiosovo.pl/uczestnicy-konferencji-e-skills-umiejetnosci-e-rozwoj-i-innowacje-o-radiu-sovo/?preview_id=27066&preview_nonce=3704956d35&preview=true&aiEnableCheckShortcode=true&_thumbnail_id=27068

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast