Piękna pogoda, taniec, śpiew, otwartość i ciekawa historia – Turcja w oczach Polki

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wysłuchania audycji z Małgorzatą Kochanowską, która od 3 lat mieszka w Turcji. Co najbardziej jej się podoba, dlaczego wyjechała, jakie są różnice pomiędzy Polską a Turcją? Takie oraz inne pytania zadali redaktorzy z Gdańska.

 

Zapraszamy do przeczytania artykułu autorstwa Gosi na blogu Polski na obczyźnie – https://klubpolek.pl/i-mysle-ze-to-jest-piekne/?fbclid=IwAR0cdBwB9fDbQr_axjtsmQ6LGlVP_UKIn8tq6TC1SDUSnf-wwnGiL0o8Bzw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast