7 października zapraszamy na otwarcie synagogi z Połańca w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku

image_pdfimage_print

Koneserów kultury materialnej i niematerialnej Żydów, ale nie tylko ich zapraszamy do Sanoka w dniu 7 (czwartek) października 2021 r. bowiem na sanockim Skansenie ul. Rybickiego 3 nastąpi długo oczekiwane oficjalne otwarcie synagogi z Połańca oraz w dniu 8 (piątek) października 2021 r. na kampus obchodzącej jubileusz 20-lecia Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ul. Mickiewicz 21 do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „W kręgu synagogi. Judaika w muzeach na wolnym powietrzu”

Sanockie muzea siłą miasta i regionu

Sanockie muzea siłą miasta i regionu | Portal Esanok.pl | Telewizja Sanok – Aktualności – Ogłoszenia – Firmy

Państwo wielu narodów

https://www.polska1918-89.pl/spoleczenstwo-ii-rzeczypospolitej,22.html

Ogólnopolska konferencja naukowa
W kręgu synagogi. Judaika w muzeach na wolnym powietrzu

http://skansen.mblsanok.pl/konferencja21.html

Judaika w MBL Sanok

Judaika – nowa pozycja literacka wydana przez MBL – Tygodnik Sanocki

Komentarze (2)

  • 8 października, 2021 o 17:01

    Jeszcze nie byliśmy w Skansenie, ale chcemy tam pojechać. Może się uda. Kamila, Karina, Sabina, Łukasz. Pozdrawiamy z Jarosławia

  • 15 listopada, 2021 o 12:46

    bardzo dobra audycja, wysłuchałem z zainteresowaniem pozdrawiam słuchacz Radiosovo Przemyśl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast