Jak przygotować się na wycieczkę w góry? Rozmowa z Dominikiem Kowalskim

image_pdfimage_print

Może ktoś z Was w te wakacje planuje wyjazd w góry? Jeśli tak musicie posłuchać naszej audycji. Rozmawiamy z Panem Dominikiem Kowalskim wieloletnim przewodnikiem po Górach Świętokrzyskich.

Pan Dominik jest mieszkańcem Chęcin i inicjatorem akcji NOCNEGO ZWIEDZANIA CHĘCIN.

Zapraszamy na stronę FB naszego gościa, gdzie możemy odnaleźć ciekawe relacje z wypraw: https://www.facebook.com/dominik.kowalski.przewodnik

Komentarze (11)

 • 5 lipca, 2021 o 11:17

  Wycieczka w góry jest niebezpieczna. Na trasy trzeba uważać. Należy zachować szczególną ostrożność. Szlaki też mogą być niebezpieczne dlatego należy uważać na szlakach i nie wchodzić na szczyty bez odpowiedniego zabezpieczenia.

 • 5 lipca, 2021 o 15:06

  Super bardzo ciekawy wywiad

 • 5 lipca, 2021 o 16:01

  super wywiad i materiał

 • 6 lipca, 2021 o 07:14

  Super! Bardzo ciekawy wywiad. Ciekawie Pan opowiada.

 • 6 lipca, 2021 o 12:13

  Bardzo dziękujemy za tak piękną audycję daje ona nam wiele pięknych wskazówek i rad które pomogą nam wyjść w góry dziękujemy i pozdrawiamy radiowców z WTZ W Biskupcu

 • 7 lipca, 2021 o 08:41

  Dziękujemy. Każdy pozytywny komentarz jest dla nas bardzo motywujący do pracy.

 • 7 lipca, 2021 o 10:54

  Podobała się audycja

 • 7 lipca, 2021 o 11:14

  Super. wiele się dowiedziałem o górach

 • 7 lipca, 2021 o 20:00

  Warto posłuchać przed wybraniem się na wycieczkę w góry. Polecam!!!

 • 9 lipca, 2021 o 10:15

  Bardzo ważny temat, przygotowania się do wyjścia na wycieczkę. Aby czerpać przyjemność trzeba się przygotować. Dziękujemy!

 • 9 lipca, 2021 o 19:34

  Uważamy, że przygotowanie do podróży jest równie emocjonujące, jak samo podróżowanie. Jeszcze wszystko przed nami, jakieś oczekiwania, marzenia i nadzieje, że pokonamy własne słabości i wejdziemy na zaplanowany szczyt. Wywiad z panem Dominikiem bardzo ciekawy. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast