Jak wygląda praca w Zakładzie Aktywności Zawodowej? Zapraszamy do „Manufaktury Smaku”

image_pdfimage_print

W Zakładach Aktywności Zawodowej w całym kraju pracują osoby z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i znacznym. Z informacji umieszczonych na stronie Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych (https://niepelnosprawni.gov.pl/p,85,dane-dotyczace-zakladow-aktywnosci-zawodowej) wynika, że pod koniec czerwca 2021 r. w Polsce działało 126 Zakładów Aktywności Zawodowej. Zatrudnionych w nich było 5 921 osób Z niepełnosprawnością. Najwięcej – w województwie podkarpackim.

Radiowcy Radia SoVo w Jarosławiu odwiedzili cukiernię Manufaktura Smaku. Cukiernia jest częścią Zakładu Aktywności Zawodowej w Jarosławiu prowadzonego przez tamtejsze Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Komentarze (4)

 • 26 lutego, 2022 o 06:49

  Ta audycja nam się podobała jest super

 • 26 lutego, 2022 o 07:36

  Super adycja

 • 26 lutego, 2022 o 18:07

  Bardzo ważny temat. Takich Zakładów Aktywności Zawodowej powinno być więcej.

 • 30 marca, 2022 o 21:39

  Dziękujemy bardzo wszystkim za komentarze pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast