Pracuję na otwartym rynku pracy – historie z życia wzięte

image_pdfimage_print

W kolejnej odsłonie dotyczącej zatrudnienia wspomaganego porozmawiamy z dwoma Panami, którzy znaleźli zatrudnienie dzięki Centrum DZWONI – Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Krystian Rygielski opowie Państwu o swojej pracy w restauracji „Drzwi zwane koniem” w Katowicach, natomiast Bartłomiej Bojanowski opowie o pracy jaką wykonuje w restauracji Mc Donald’s w Tarnowskich Górach. Cieszymy się, że restauracje są otwarte i wspierają swoją działalnością innych. Pamiętajmy o tym i również odwiedzajmy te miejsca, żeby móc je wspierać – pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.

https://drzwizwanekoniem.pl/

https://mcdonalds.pl/

 

Komentarze (4)

 • 25 lutego, 2022 o 13:48

  Super adycja

 • 25 lutego, 2022 o 16:37

  Ta audycja nam się podobała jest super.

 • 25 lutego, 2022 o 19:08

  dzieki tej audycji można się dowiedzieć ciekawych informacji

 • 26 lutego, 2022 o 18:13

  Intrygująca nazwa restauracji! Jak słyszę – bardzo pozytywnie nastawieni pracownicy, zadowoleni ze swojej pracy. Brawa dla nich, trenerek i dla pracodawców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast