Każdy z nas może zostać Mikołajem – szlachetny gest dla potrzebujących

image_pdfimage_print

Czy wiecie, że każdy z nas może zostać Mikołajem? Święta już za pasem. Dla niektórych jest to czas ciężki i smutny. Jest wiele osób, które potrzebują pomocy. Milena Andrzejczyk Redaktorka Radia SoVo z Biskupca postanowiła dowiedzieć się jak możemy pomóc potrzebującym. Zapraszamy na wywiad z Danutą Chmielewską wolontariuszką Szlachetnej Paczki; Marzeną Budek dyrektorem MOPS w Biskupcu oraz Haliną Szymańską działaczką Fundacji dla Rodaka.

Zapraszamy do odwiedzenia stron:

SZLACHETNA PACZKA

FUNDACJA DLA RODAKA

Zapraszamy do fotorelacji z akcji świątecznej Warsztatu Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Biskupcu: świąteczna pomoc dla Polskiej Szkoły im. św. Królowej Jadwigi w Tbilisi w Gruzji. Współpracując z Fundacją dla Rodaka  Uczestnicy WTZ przygotowali paczki świąteczne dla dzieci z Gruzji. Szkoła w Gruzji, którą wsparliśmy nie jest finansowana z żadnych środków rządowych Gruzji, działa na zasadzie wolontariatu i darczyńców. Przygotowaliśmy zabawki i słodycze, stworzyliśmy piękne kolorowanki oraz napisaliśmy życzenia świąteczne.

Komentarze (12)

 • 18 grudnia, 2021 o 09:16

  Super że są takie fundacje! Mamy mało ale cieszę się, że mogłem się przyłączyć do tej akcji. Dzięki tej audycji wiem jak pomagać

 • 18 grudnia, 2021 o 12:37

  Ta audycia jest ok.

 • 18 grudnia, 2021 o 18:08

  bravo, dobro niech powróci

 • 18 grudnia, 2021 o 18:15

  Fajnie pomagać innym cieszę się że dołożyłem swoją cegiełkę

 • 20 grudnia, 2021 o 13:24

  Fajnie że można pomóc

 • 20 grudnia, 2021 o 14:37

  Szlachetna Paczka jest SUPER. Lubie pomagać innym

 • 21 grudnia, 2021 o 10:54

  Szlachetny gest ponieważ dużo ludzi potrzebuje naszej pomocy

 • 21 grudnia, 2021 o 11:50

  NASZE WARSZTY POMOOGLY DZIECIOM Z GRUZJI

  NASZE WARSZTATY POMOGLY DZIECIOM

 • 24 listopada, 2022 o 18:26

  Każdy z nas może być świętym mikołajem

 • 24 listopada, 2022 o 18:37

  SZlachetna paczka ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez stowarzyszenie wiosna , którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom o osobom znajdującym się w trudniej sytuacji życiowej .

 • 24 listopada, 2022 o 18:39

  pomoc dzieciom , pomagamy spełnić marzenia szchetna paczka

 • 24 listopada, 2022 o 18:41

  Audycja super dzieki tej audycji można się dowiedzieć sporo ciekawych informacji na temat tej auducji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast