Kiedy w Polsce i na świecie obchodzone są DNI SENIORA?

image_pdfimage_print

1 października – obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października – Europejski Dzień Seniora, natomiast 14 listopada – Ogólnopolski Dzień Seniora. Dni Seniora to dowód na to, że seniorzy są ważną częścią miejskiej społeczności i mają wpływ na życie miasta, to również aktywizacja społeczna seniorów poprzez motywowanie do działań na rzecz swojego otoczenia. Zapraszamy do wysłuchania naszej audycji na temat ustanowienia i obchodów Dni Seniora.

Autorzy: Barbara Maćkowiak-Glanc, Jan Borysiuk
Użyteczne linki
1. Europejski Dzień Seniora 2022 Europejski Dzień Seniora 2022 – bimKal.pl
2. Program obchodów Dnia Seniora Dni Seniora 2022 | go.wroclaw.pl (www.wroclaw.pl),Dni Seniora Wrocław 2022 [PROGRAM WYDARZEŃ] – GazetaSenior.pl

Komentarze (7)

 • 1 października, 2022 o 11:31

  Ta audycja nam się podobała jest super

 • 3 października, 2022 o 14:55

  Super adycja

 • 5 października, 2022 o 17:14

  20 pazdziernika obchodzimy europejski dzień seniora .

 • 5 października, 2022 o 19:21

  1 pazdziernika obchodziliśmy dzień osób starszych

 • 5 października, 2022 o 19:23

  14 listopada obchodzimy ogólnopolski dzień seniora .

 • 5 października, 2022 o 19:24

  20 pażdziernika obchodzimy europejski dzień seniora.

 • 5 października, 2022 o 19:28

  Pazdziernika obchodziliśmy międzynarodowy dzień osób starszych .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast