Projekt „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych” – wywiad z regionalną liderką Barbarą Ender

image_pdfimage_print

Witamy serdecznie w dzisiejszym wywiadzie poruszymy temat związany z asystą prawną związaną z projektem „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych”. W studiu gość niezwykły Pani Barbara Ender. Pani Basia opowie o założeniach projektowych oraz o tym czym zajmuje się asystent prawny. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Komentarze (2)

  • 10 października, 2022 o 07:19

    Ta audycia nam się podobała jest super.

  • 10 października, 2022 o 14:49

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast