Magiczna palmiarnia przenosi nas do tropiku

image_pdfimage_print

Łódzka palmiarnia, zlokalizowana w najstarszym parku Źródliska (wpisany do rejestru zabytków!), działa już od ponad 65 lat. Wśród wielu rosnących tu okazów zwraca uwagę kolekcja palm, które mają ponad 130 lat. Niektóre z nich osiągnęły wysokość prawie 20 metrów. Są także tropikalne owoce oraz ryby i żółwie, przy których zawsze gromadzą się dzieci.

Łodzianie odwiedzają palmiarnię przez cały rok, ale najchętniej wtedy, gdy na zewnątrz jest szaro, zimno i mokro. Wizyta w tym pięknym miejscu ułatwia czekanie na lato…

Więcej o palmiarni:

https://www.travelin.pl/atrakcja/palmiarnia-lodzka

https://podroztrwa.pl/palmiarnia-lodz/

https://www.travelin.pl/atrakcja/palmiarnia-lodzka

Komentarze (2)

  • 31 marca, 2022 o 16:30

    Ta audycia nam się podobała jest super .

  • 3 kwietnia, 2022 o 20:59

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast