Moim ulubionym kolorem jest… światło. Czym jest malarstwo kwantowe?

image_pdfimage_print

Czy słyszeliście o malarstwie kwantowym? Czym kieruje się malarz, dla którego pasją życia jest matematyka i fizyka? Poznajcie malarza kwantowego – Witolda Stypę, z którym przeprowadziliśmy wywiad w berlińskiej Galerii BWA.

Autor: Tadeusz Szczubiał
Montaż: Jan Borysiuk, Marian Baranowski

Komentarze (8)

 • 25 listopada, 2021 o 07:54

  Super adycja

 • 25 listopada, 2021 o 10:10

  Brakowało mi w tej audyci iformaci jak maluje się światłem i trudno było mi zrozumie,c niekure słowa.. Podobał mi się zato obraz namalowany światłem.

 • 25 listopada, 2021 o 12:26

  TA AUDYCJA MNIE SIĘ PODOBA

 • 25 listopada, 2021 o 22:27

  Fenomenalna audycja, pierwszy raz słyszałam o malarstwie kwantowym. Temat bardzo mi bloki też chciałabym mieć taką wrażliwość i prznosic ja na płótno. Wiedzieć barwy elektronu pędzącego i fotonua inne cząstki materii może też mają barwę. Cieszę się , że należę do załogi radia sovo. Pozdrawiam kometę ovos oidar.

 • 27 listopada, 2021 o 17:47

  audycja super można się dowiedzieć ciekawych informacji

 • 31 sierpnia, 2022 o 11:48

  super filmik podobał mi sie krzysztof

 • 31 sierpnia, 2022 o 11:49

  podoba mi się audycja jest bardzo ciekawa i wesoła

 • 31 sierpnia, 2022 o 12:06

  Ja dziękuję za komentarz w radiu sovo dziękuję panu za komentarze z malarstwa kwantowego dziękuję za informacje z audycji o malarstwie dowiedziałam się o dobieraniu kolorów i zapamiętaniu informacji na temat malarstwa kwantowego ja pamiętam też o tym że zapamiętałam te figury geometrycznnofizyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast