Kształtowanie gliny, czyli wszystko co musisz wiedzieć o ceramice

image_pdfimage_print

Jak tworzyć własne wyroby ceramiczne? O tym rozmawialiśmy z Joanną Słomską, terapeutką i ceramiczką z Tczewa. Wszystko co laik powinien wiedzieć na ten temat znajdziecie Państwo w naszym materiale.

Jak tworzyć własne wyroby ceramiczne? O tym rozmawialiśmy z Joanną Słomską, terapeutką i ceramiczką z Tczewa. Wszystko co laik powinien wiedzieć na ten temat znajdziecie Państwo w naszym materiale.

Ceramika – nieorganiczne i niemetaliczne materiały otrzymywane w wyniku procesu ceramicznego; także technologia wytwarzania takich materiałów oraz nauka obejmująca badania dotyczące ich otrzymywania, właściwości i zastosowania ( za Encyklopedią PWN).

Wyroby ceramiczne z pracowni Pani Joanny:

Linki:

Sklep dla ceramików

Jak zostać ceramikiem

Blog o tematyce ceramiki

Komentarze (2)

  • 23 listopada, 2021 o 16:26

    Super to pokazaliście

  • 28 listopada, 2021 o 21:21

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast