Marcin Wyrostek – mistrz akordeonu – wywiad dla Radia SoVo

image_pdfimage_print

W ramach jubileuszu 15-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bytomiu odbył się koncert, na którym gościem specjalnym był popularny akordeonista Marcin Wyrostek. To wydarzenie stało się inspiracją dla Zofii Golder, dziennikarki Radia SoVo, aby przeprowadzić rozmowę z artystą zaś realizacją zajął się Tadeusz Związek. Podczas koncertu odbyła się również zbiórka funduszy na zakup całorocznego elektrycznego wózka inwalidzkiego dla Mariusza, który zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Zapraszamy do posłuchania ciekawostek z podróży artystycznych Marcina Wyrostka oraz fragmentów żywiołowego występu.

Komentarze (4)

 • 1 marca, 2022 o 16:48

  Super adycja

 • 1 marca, 2022 o 17:09

  Ten filmik nam się podobał jest bardzo ciekawy

 • 1 marca, 2022 o 21:47

  Co roku w Giżycku na początku kwietnia organizowany jest Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy. Pan Marcin Wyrostek brał udział w 2008roku i występował na scenie Giżyckiego Centrum Kultury z wspaniałymi koncertami w 2009 i 2015 roku. Pozostanie w pamięci za cudowne wykonanie zróżnicowanych utworów. Wspaniały, miły i serdeczny muzyk. Z przyjemnością słucham p.Marcina. Audycja super!

 • 2 marca, 2022 o 10:34

  PIEKENIE GRA JEST WESOLY MA WIELKI TALENT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast