Na rowerze, autobusem lub pieszo jest miło

image_pdfimage_print

Jak poruszać się bez samochodu. Jak wygląda mobilność aktywna w Tczewie? Porozmawialiśmy z Grzegorzem Pawlikowskim, oficerem rowerowym przy Urzędzie Miasta w Tczewie.

STRONA DOTYCZĄCA POLITYKI ROWEROWEJ W TCZEWIE

STRONA KAMPANII „MIŁO W MIEŚCIE”

 

Komentarze (4)

 • 25 kwietnia, 2022 o 06:39

  Super adycja

 • 25 kwietnia, 2022 o 09:59

  W Warszawie, w szkołach i przedszkolach od 1 maja rusza akcja „Rowerowy maj”. Dzieci, które przyjadą do szkoły lub przedszkola na rowerach lub hulajnogach, dostaną naklejki.

 • 26 kwietnia, 2022 o 11:10

  Ta audycia jest super.

 • 28 kwietnia, 2022 o 16:50

  Bardzo ciekawa audycja, podobał nam się montaż. U nas w mieście są hulajnogi eletryczne, można też wypozyczyć rowery,a le tylko latem. Są również dwa skateparki – więc sporo czasu spędzamy aktywne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast