„Naszą siłą są ludzie” – książka z okazji jubileuszu 40-lecia PSONI Koło w Jarosławiu

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Bernadetą Szczyptą autorką książki „Naszą siłą są ludzie. 40 rozmów na 40-lecie ruchu rodziców osób z niepełnosprawnością intelektualną w Jarosławiu”. Autorka rozmawiała z rodzicami, osobami z niepełnosprawnością, pracownikami i przyjaciółmi Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. A z Bernadetą Szczyptą rozmawiali Tomasz Balicki i Sylwester Nalepa.

Komentarze (3)

 • 18 lipca, 2023 o 15:35

  Gratuluję wspaniałej audycji w której Pani Bernadetta mówiła z niesamowitą odwagą o zaangażowaniu osób niepełnosprawnych, dzięki czemu te osoby mają okazję pokazać wiele talentów i integrować się ze społeczeństwem.
  Sławek.

 • 19 lipca, 2023 o 13:38

  Ta audycja mnie sie podobala jest ok

 • 20 lipca, 2023 o 12:06

  Dziękujemy bardzo za miłe słowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast