Nie musisz mówić, żeby móc się komunikować. Październik to Międzynarodowy Miesiąc AAC

image_pdfimage_print

Październik to na całym świecie miesiąc AAC. Skrót ten pochodzi od angielskich słów Augumentative and Alternative Communication i oznacza Komunikację Alternatywną i Wspomagającą. W jaki sposób mogą komunikować się osoby, które nie mówią albo mówią w ograniczonym zakresie? Dziennikarz Radia SoVo Sylwester Nalepa odwiedził Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Jarosławiu.

Komentarze (5)

 • 26 października, 2021 o 17:24

  Super adycja

 • 26 października, 2021 o 19:27

  Super audycja miło się słuchało

 • 27 października, 2021 o 20:50

  Dziękujemy, pozdrawiamy 🙂

 • 29 października, 2021 o 09:54

  Dziękujemy za piękną audycje która nauczyła nas jak posługiwać się sprzętem oraz jakie formy terapii można stosować do osób które mają problem z mową oraz komunikacjom dziękujemy pozdrawiamy

 • 8 listopada, 2021 o 16:46

  Super ałdycia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast