Oglądaj za darmo – znajdź swój ulubiony program Telewizji Polskiej!

image_pdfimage_print

Tęsknisz za ulubionym programem, który skończył się jakiś czas temu? Ominął Cię ulubiony odcinek serialu? A może brakuje Ci przystojnej twarzy Janka Kosa lub sympatycznego Gustlika?

VOD.TVP.PL

Jeśli tak, zajrzyj koniecznie na platformę internetową Telewizji Polskiej:   vod.tvp.pl. Znajdziesz tam bogaty wybór filmów, programów i seriali. Zarówno tych najnowszych, jak i tych sprzed kilkudziesięciu lat.  Jeśli opłacasz abonament, po zarejestrowaniu się i dopełnieniu formalności, możesz oglądać wszystkie filmy i programy za darmo.

Jeśli jednak nie opłacasz abonamentu, za dostęp do najnowszych produkcji trzeba będzie zapłacić niewielką kwotę. Jednak starsze filmy i programy obejrzysz za darmo.

Cena za zapoznanie się z najnowszym odcinkiem serialu waha się od 5 do 6,15 zł. Jeśli zdecydujesz się zapłacić z góry 10 zł, możesz przez kolejne 30 dni oglądać bez ograniczeń wszystkie filmy i programy na platformie.  Aby zapłacić za dostęp trzeba zarejestrować konto na platformie a następnie wnieść opłatę przelewem internetowym lub sms-em.

Z naszą pomocą poszukaj platformie vod.tvp.pl wspomnianych już „Czterech pancernych…”! Zaczynamy!

6 kroków do oglądania filmu

1. Upewnij się, że masz połączenie z internetem, wpisz do wyszukiwarki lub okna adresowego: vod.tvp.pl i kliknij ENTER. Znajdziesz się na stronie platformy VOD Telewizji Polskiej.

2. Jeśli wiesz, jakiego filmu lub programu szukasz, znajdź symbol lupki w górnej części strony. Kliknij w obrazek lupy.

3. Po kliknięciu ukaże się okno, w które należy wpisać nazwę szukanego filmu. Po wpisaniu nazwy filmu, przyciśnij klawisz ENTER, aby uruchomić wyszukiwanie.

4. Następnie wyświetli się strona z wynikami wyszukiwania, czyli filmami zbliżonymi do tytułu Czterej pancerni i pies.
Oczywiście trzeba kliknąć w zdjęcie z podpisem „Czterej pancerni i pies”.

5. Może się zdarzyć, że po kliknięciu widzisz okno z filmem, który w ogóle nie wygląda jak oczekiwani „Czterej pancerni…”
Jest to filmik reklamowy, który poprzedza Twój właściwy film. Takich reklam może być kilka.

6. Gdy  skończą się reklamy, na ekranie pojawi się film „Czterej pancerni i pies”.
Na dole okna z filmem znajdują się przyciski. Sprawdź, co oznaczają, aby bardziej komfortowo oglądać film.

Jakie kolejne filmy?

Warto przygotować sobie listę na pochmurne lub deszczowe dni – może „Janosik”? „Czarne chmury” lub „Alternatywy 4” czy „Wojna domowa”?


Dobrej zabawy!

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast