Orientarium, egzotyczna atrakcja w Łodzi

image_pdfimage_print

Największy słoń indyjski w Europie, ponad 1300 ryb w strefie oceanicznej, kilka gatunków zagrożonych wyginięciem, między innymi anoa nizinne, orangutany sumatrzańskie, niedźwiedzie malajskie oraz rekordowych rozmiarów krokodyle pseudogawialne – to wszystko można zobaczyć w łódzkim Orientarium, gdzie są prezentowane zwierzęta i rośliny Azji Południowo-Wchodniej.

Obiekt został otwarty 29 kwietnia 2022 roku i cieszy się nieustannym powodzeniem zwiedzających, którzy na terenie ZOO i Orientarium mogą spędzić nawet cały dzień. Pomaga w tym bogata i urozmaicona oferta gastronomiczna oraz, przygotowany z myślą o dzieciach, plac zabaw i mini ZOO.

Zanim wybierzecie się do Łodzi, już teraz oprowadzimy Was po naszym Orientarium, z którego jesteśmy bardzo dumni. Zapraszamy!

Strona Orientarium

Tłumy na otwarciu Orientarium. Odcinek „Magii natury” – FILM

Wizyta w Orientarium. Kąpiel słoni – FILM

Prezentacja słoni – FILM

Orientarium przyciąga turystów do Łodzi – ARTYKUŁ

Zdjęcia: dziennikarze Radia SoVo w Łodzi

Komentarze (5)

 • 16 lipca, 2022 o 09:18

  super!

 • 16 lipca, 2022 o 10:37

  Audycja świetna, chociaż ZOO to nie moja bajka. Jesteście już profesjonalistami!

 • 19 lipca, 2022 o 14:10

  Ta audycia nam się podobała jest ok.

 • 31 lipca, 2023 o 12:30

  Super adycja

 • 1 sierpnia, 2023 o 11:59

  Ta audycia mnie się podobała jest super,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast