Powroty z emigracji, powrócisz tu

image_pdfimage_print

Ameryka, marzenie wielu osób, pojechać tam, żyć, pracować. Magia nowego, lepszego świata. Co o emigracji mówią Ci którzy mieszkali tam kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat? Zapraszamy do wysłuchania cyklu wypowiedzi o powrotach z emigracji… oto pierwszy z nich.

Komentarze (9)

 • 15 listopada, 2022 o 14:45

  Super adycja

 • 15 listopada, 2022 o 17:55

  Ta audycia nam się podobała jest ok.

 • 15 listopada, 2022 o 21:44

  Super opowieść

 • 16 listopada, 2022 o 14:59

  My mother was on this interview and I’m her son Peter Wrobel. She did a very good job and I’m proud of her. I would love to see her do another interview with you guys. I live in Montana USA and shes over there in Poland.

 • 16 listopada, 2022 o 15:15

  Proud of you mom

 • 17 listopada, 2022 o 12:22

  pouczajaca i madra audycja …

 • 17 listopada, 2022 o 12:38

  Wszędzie jest dobrze, ale w Polsce najlepiej. Fajna audycja.

 • 18 listopada, 2022 o 17:18

  W Polsce jest dobrze bo można pracować i żyć

 • 5 marca, 2024 o 11:15

  Niezwykle kulturalni prowadzący wywiad i bardzo interesująca kobieta, która opowiada o Ameryce. Z przyjemnością wysłuchałam dowiadując się o wielu ciekawych zjawiskach charakterystycznych dla tego kraju. Dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast