Świdnica Stolicą Filmową podczas Festiwalu „Spektrum”

image_pdfimage_print

Festiwal Filmowy SPEKTRUM, już po raz 9 zawitał do Świdnicy. To święto każdego kinomana, podczas którego możemy poznać najróżniejsze produkcje z całego świata, ale również spotkać wybitnych aktorów. Podczas tegorocznej edycji gościły u nas tak znakomite aktorki jak Ewa Skibińska oraz Kinga Preis. Mieliśmy przyjemność zapytać o aktorskie doświadczenia Panią Skibińską. A o czym nam opowiedziała, posłuchajcie w audycji.

https://spektrumfestiwal.pl/

Komentarze (5)

 • 16 listopada, 2023 o 16:05

  Super adycja

 • 18 listopada, 2023 o 19:32

  spektrum to międzynarodowy festiwal filmowy , w ramach którego prezentowanych jest 5 sekcji konkursowych , zarówno kina pełno , jak i krótkometrażowego

 • 18 listopada, 2023 o 19:39

  filmowy festiwal w świdnicy

 • 18 listopada, 2023 o 19:57

  świdnicki ośrodek kultury to ośrodek mieszczący się w świdnicy jest on animatorem życia kulturalnego miasta oraz największą instytucją …

 • 18 listopada, 2023 o 20:07

  festiwal filmowy spektrum to przede wszystkim filmy i spotkania z twórcami , ale też rozmowy , dyskusje i wspólne spędzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast