Poznawanie osób w internecie – randki i nie tylko

image_pdfimage_print

Internet to świetne miejsce do poznania nowych osób – zarówno jako przyjaciół, jak i osób do stworzenia relacji romantycznej. Gdzie szukać nowych przyjaźni i związków?

E-Darling

To portal randkowy dla osób, które szukają poważnego związku. Użytkownik musi najpierw wypełnić test osobowościowy, składający się z 283 pytań, dzięki któremu portal dobierze osobę o podobnych wartościach, podejściu do życia czyli osobę pasującą.

Portal jest płatny. To kolejna bariera, która sprawia, że na portalu są tylko  osoby zainteresowane realnym związkiem.

Sympatia.pl

To przede wszystkim portal, ale również aplikacja randkowa. Sympatia uchodzi za portal, które jest skierowany do starszych osób, szukających, które poważniejszej relacji. W przeciwieństwie do innych portali – możesz napisać do kogoś z kim nie jesteś w parze. Sympatia ma również wersję płatną, dzięki której możesz korzystać z dodatkowych funkcji.

Tinder

To popularna aplikacja randkowa, dostępna w wersji na smarfon i jako strona internetowa https://tinder.com/pl. Najbardziej popularna jest wśród osób młodych (do 24 roku życia)

Charakterystyczne jest dla niej przesuwanie profili w prawo (kiedy jesteś zainteresowana/y) i w lewo (kiedy nie jesteś). Osoby ocenia się przede wszystkim po zdjęciach. Kiedy dwie osoby się polubią, można do siebie wzajemnie napisać. Aplikacja bardzo często służy do szybkich spotkań

Facebook randki

To bezpłatna opcja Facebooka, dostępna tylko w wersji aplikacji na smartfon.

Znajdziesz ją, wpisując (w aplikacji Facebook na telefonie) w pole wyszukiwania słowo: randki.

W aplikacji określa się wiek, płeć poszukiwanej osoby. Można dodać zdjęcia i opisać zainteresowania, a także opisać cel relacji (pogawędka, związek na lata).

Funkcja nie jest związana z Messengerem. Inne osoby nie widzą, że korzystasz z Facebook randki. Osoby wybierasz dając im serduszka.

Więcej o aplikacji możesz posłuchać odtwarzając film z portalu You Tube.

Inne portale randkowe:


Interesują Cię portale randkowe? Zajrzyj na zestawienia opinii:

https://www.najlepsze-portale-randkowe.pl/lp/10-najlepszych-alternatyw-dla-tinder/

oraz informacje o portalach dla nieco starszych użytkowników i użytkowniczek:

https://www.randki-dla-seniorow.pl/

Komentarze (1)

Komentarze są wyłączone.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast