Zobacz spoty reklamowe – poznaj Radio SoVo i jego dziennikarzy

image_pdfimage_print

W spotach słyszymy prawdziwe wypowiedzi dziennikarzy – amatorów pracujących w Radiu SoVo i widzimy twarze niektórych nich. Spot zrealizowano w trzech wersjach: ogólnej, senioralnej oraz z osobami z niepełnosprawnością intelektualną (OzNI).  

27 lutego obchodzimy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. Trzy dni wcześniej swoją premierę mają spoty reklamowe portalu Radia SoVo, będącego ważną częścią projektu partnerskiego trzech organizacji pozarządowych: Fundacji Pro Cultura (lider), Polskiego Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Fundacji Zaczyn, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Spot ogólny

Spot z OzNI

Spot z seniorami

Komentarze (8)

 • 23 lutego, 2022 o 20:25

  Wow czekam z niecierpliwością:)

 • 24 lutego, 2022 o 12:43

  Spot swietnie prezentuje idee radia SoVo w poszerzaniu kompetencji cyfrowych dwóch grup społecznych. Wykazuje jednocześnie iż nabyte umiejętności wykorzystywane w praktyce umożliwiają profesjonalne prezentowanie zróżnicowanych tematów. Brawo pomysłodawcom 🙂

 • 24 lutego, 2022 o 16:18

  Te filmy nam się podobaly

 • 24 lutego, 2022 o 17:36

  SUPER!!! Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w nagraniach. Wyszło znakomicie!!!

 • 25 lutego, 2022 o 20:24

  Bardzo ciekawa premiery radia sovo

 • 26 lutego, 2022 o 15:43

  Super adycja

 • 10 marca, 2022 o 20:02

  Adres: 00-896 Warszawa,ul. Ogrodowa 32 lok. 29

 • 17 marca, 2022 o 11:01

  Dziękuję za ciekawe i motywujące wypowiedzi wspaniałych dziennikarzy Radia SoVo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast