„Inspiruje nas archeologia”- zapraszamy do pracowni wyrobów ceramicznych

image_pdfimage_print

Barbara i Wiesław Zawistowscy od ponad 40 lat wytwarzają ceramikę archeologiczną i użytkową.

Swoją pasję artystyczną realizują, tworząc ceramikę archeologiczną i użytkową. W pracowni powstają kufle, misy, miski, kubki, dzbany, ale nie tylko… Inspiracji szukają w dawnych wzorach i formach oraz w sztuce ludowej. Od lat uczestniczą w  przeglądach sztuki ludowej i tradycyjnej w Polsce i za granicą. Systematycznie prezentują swoje wyroby w Norwegii. Są także laureatami konkursów, m.in. „Szukamy regionalnej pamiątki”, czy konkursu na pamiątkę z Warmii i Mazur.

Zapraszamy Was do wyjątkowej pracowni ceramiki.

autorzy: Barbara Maćkowiak- Glanc, Zenon Glanc, Danuta Bochir, Jan Borysiuk

Komentarze (6)

 • 16 lutego, 2022 o 06:27

  Super adycja

 • 16 lutego, 2022 o 12:09

  Bardzo ciekawy temat wybrałaś Basiu. Wspaniałe nagranie, gratuluję. Bardzo mi się podoba ciekawy format zakończenia audycji, brawo Zenon.

 • 16 lutego, 2022 o 19:31

  Dziekuję. Wszyscy dołożyliśmy wszelkich starań by audycja wypadła jak najlepiej.I chyba się udało. Basia

 • 16 lutego, 2022 o 20:00

  Ta audycia jest ciekawa i pouczająca.

 • 16 lutego, 2022 o 20:02

  Ten filmik nam się podobał jest ok .

 • 17 lutego, 2022 o 12:53

  Okej fajne super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast