Projekt „Szczęśliwy Senior” czyli jak szukałyśmy siebie

image_pdfimage_print

W pięknym pałacu w Morawie piętnaście seniorek miało wspaniałą okazję by „odnaleźć siebie w sobie”. To było niesamowite wydarzenie dla wszystkich uczestniczek – zarówno słuchaczek jak i mentorek.

https://www.morawa.org/historia

https://www.facebook.com/pages/category/Non-Governmental-Organization–NGO-/Fundacja-Via-Salutis-102558417998508/

Komentarze (4)

 • 28 lipca, 2022 o 13:30

  Super adycja

 • 29 lipca, 2022 o 06:12

  Super audycja

 • 1 sierpnia, 2022 o 10:38

  Ta audycia mnie się podobała jest ciekawa.

 • 6 sierpnia, 2022 o 14:34

  Co usłyszałem w audycji i troszkę poznałem na podobnych warsztatach to wniosek: zawsze warto brać w nich udział. Uzmysłowiono mi, że kieruje,my się emocjami a rzadko myślimy (mam tutaj na myśli siebie). Sobie trzeba pomagać i nabierać umiejętności życia tu i teraz. Mamy też prawo do złości, bezradności… Dzięki za różnorodność tematów w radiu SoVo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast