78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

image_pdfimage_print

Zapraszamy Państwa do wysłuchania audycji z okazji 78 rocznicy Powstania Warszawskiego, którą przeprowadziliśmy z Szymonem Niedzielą pracownikiem muzeum.

Więcej informacji na temat muzeum znajdą Państwo na stronie:

https://www.1944.pl/

Muzyka użyta w audycji wzięta jest z płyty Lao Che „Godzina W”

Komentarze (4)

 • 1 sierpnia, 2022 o 10:53

  Ta audycia mnie się podobała jest super

 • 1 sierpnia, 2022 o 11:48

  Super adycja

 • 2 sierpnia, 2022 o 19:07

  Bardzo ciekawy i profesjonalny wywiad 🙂

 • 13 sierpnia, 2022 o 14:11

  Bardzo dobrze, w skrócie, podane wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące Powstania Warszawskiego. Dobrze, że przypomniane zostały soby, które dowodziły powstaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast