Pruchnik – urokliwe miasteczko z drewnianymi domami i Grotą Solną. Zapraszamy!

image_pdfimage_print

Pruchnik to niewielkie, urokliwe miasteczko niedaleko Jarosławia. Turyści zachwycają się rynkiem, który otoczony jest drewnianymi domami z podcieniami z XIX wieku. To jedna z największych atrakcji tej miejscowości. Ale są i inne, na przykład niedawno otwarta Grota Solna. Radiowcy Radia SoVo byli w Pruchniku. Oto ich relacja.

Komentarze (3)

  • 9 września, 2021 o 10:11

    ciekawy i wajny wywiad pordo wiele ciekawych rzeczy cię dowiedz łam dziękuje dobra robota

  • 13 września, 2021 o 12:12

    ciekawa audycja, intersujące miejsce do odwiedzenia, grota solna rewelacja! pozdrawiamy z radio sovo Przemyśl

  • 13 września, 2021 o 13:13

    Dowidziałem się o ciekawej miejscowości i jej atrakcjach, warto tam pojechać, zazdroszczę groty solnej, samo zdrowie pozdrowienia od słuchaczy radio sovo Przemyśl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast