Święto Polskiej Niezapominajki

image_pdfimage_print

15 maja obchodzimy Święto Polskiej Niezapominajki. Ideą święta jest promowanie walorów polskiej przyrody i stałe przypominanie o jej ochronie. Patrząc w tym dniu na kwiat niezapominajki nazywany też niezabudką mamy pamiętać nie tylko o naszej miłości i tęsknocie, ale również mamy pamiętać o ochronie środowiska i kochać naszą przyrodę.

Piosenki o niezapominajkach:


Komentarze (6)

 • 15 maja, 2022 o 21:01

  Super adycja

 • 16 maja, 2022 o 06:35

  Ta audycja i filmy z piosenkami nam się podobała.

 • 22 maja, 2022 o 14:46

  Bardzo podobała mi się ta audycja i wiele się z niej dowiedziałam.

 • 17 maja, 2023 o 06:43

  Ta audycia mnie się podobała jest ok.

 • 19 maja, 2023 o 20:58

  Dzień Niezapominajki obchodzimy od kilkunastu lat 15 maja

 • 19 maja, 2023 o 21:08

  15 maja obchodziliśmy dzień polskich niezapominajek w tym dniu promujemy szczególnie walory polskiej przyrody i różnorodność biologiczną , przypominamy o potrzebie jej ochrony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast