Rezerwat archeologiczny- rozmowa z archeologiem Mateuszem Sikora

image_pdfimage_print

Rozmawiamy z Panem Mateuszem Sikorą – archeologiem, który przybliży nam tematykę rezerwatu archeologicznego i pracy archeologa.
Rezerwat Archeologiczny Genius loci kryje w sobie olbrzymi wykop archeologiczny.
Jest to miejsce, w którym odkryto doskonale zachowane konstrukcje wału obronnego grodu poznańskiego z X wieku. Zwiedzający mogą podziwiać wielkie dzieło inżynierii wczesnośredniowiecznej.
Dzięki nowoczesnemu otoczeniu i multimedialnym metodom przybliżania tematyki, każdy ma niepowtarzalną okazję do poznawania dziejów tego miejsca pod różnym kątem i z różnej perspektywy.
Rezerwat Archeologiczny Genius loci jest placówką Muzeum Archeologicznego w Poznaniu.
Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

https://rezerwat.muzarp.poznan.pl/

Komentarze (3)

  • 13 sierpnia, 2022 o 08:59

    Super adycja

  • 13 sierpnia, 2022 o 13:57

    Ta audycia mnie się podobała jest super.

  • 16 sierpnia, 2022 o 13:30

    Ta audycja nam się podobała jest bardzo super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast