Influencerzy – kreatorzy nowej rzeczywistości

image_pdfimage_print

Inflencerzy to nie zawód – to obecnie kreowanie nowej rzeczywistości. Najpopularniejsze profile znanych osób w Internecie śledzą tysiące osób. Influencerzy poprzez publikację na swoich profilach różnego rodzaju treści – mogą być opiniotwórczy, mogą również zarabiać na reklamach różnych produktów. Popularność zdobywają te profile, które regularnie publikują posty i zamieszczają treści istotne do obecnej sytuacji społecznej, politycznej, medialnej.

Dziennikarze Radia SoVo z Kędzierzyna-Koźla prześledzili kilkanaście profili na Instagramie i wybrali dwa, które są ciekawe i inspirujące.

Zawodkobieta

Gumowa_kaczuszka

Udało nam się z ich twórcami skontaktować i zadać  kilka pytań.

Czy influencer i social media menadżer to zawody przyszłości? Czas pokaże, jednak istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak jest.

Materiał przygotowali: Agnieszka Faron, Aleksandra Gwiżdż, Anna Osowska, Radosław Cybulski, Tomasz Jachimowski.

Komentarze (2)

  • 11 kwietnia, 2022 o 06:40

    Super adycja

  • 11 kwietnia, 2022 o 17:20

    Ta audycja nam się podobała jest bardzo super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast