Wspomnienie o Agnieszce

image_pdfimage_print

Jakiś czas temu odeszła od nas koleżanka z Warsztatów Terapii Zajęciowej – Agnieszka Poplucz. Bardzo ją wszyscy lubiliśmy i trudno nam zrozumieć jej odejście. Materiał ten miał powstać już dawno, w listopadzie, jednak trudno nam było się otrząsnąć, by porozmawiać o tym, co się stało.

To odejście skłoniło nas do rozmyślań nad odchodzeniem i śmiercią, podzielcie się proszę Waszymi historiami w komentarzach.
Za kim Wy najbardziej tęsknicie?
Posłuchajcie naszego wspomnienia o Agnieszce, które zrobiliśmy zupełnie sami.

Materiał przygotowali: Aleksandra Gwiżdż, Anna Osowska, Radosław Cybulski, Tomasz Jachimowski, Ewa Kowalska i Bartek Zaic

Komentarze (4)

 • 17 grudnia, 2022 o 09:44

  Super adycja

 • 17 grudnia, 2022 o 12:26

  Współczuje:(

 • 19 grudnia, 2022 o 10:33

  Ta audycia mnie się podobała jest super.

 • 20 grudnia, 2022 o 09:53

  Ta audycia mnie się podobała jest bardzo ciekawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast