Pomoc zwierzętom z Ukrainy – rozmowa z Aleksandrą Adamiak-Pawleta

image_pdfimage_print

Wojna na Ukrainie trwa już ponad 145 dni i nic nie wskazuje na to, by miała się zakończyć. Cierpią, giną ludzie. Niszczona jest infrastruktura, domy, wieżowce.  Jednak w dzisiejszym materiale chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę również na dramat zwierząt, które zostały porzucone w wyniku działań wojennych, ucieczki lub śmierci ich właścicieli.

Aleksandra Adamiak – Pawleta  – wolontariuszka, która działa samotnie, by pomagać zwierzętom w Ukrainie. Współpracuje z kilkoma fundacjami, sprowadza zwierzęta i znajduje im domy w Polsce. Dzięki niej ok. 150 psów i kotów znalazło bezpieczne schronienie.

Zapraszamy do fundacji, z którą współpracuje Aleksandra Adamiak-Pawleta:

https://www.facebook.com/FundacjaPrzytulKota

Materiał przygotowali: Aleksandra Gwiżdż, Agnieszka Faron, Radosław Cybulski.

Poznajcie niektóre ze zwierząt uratowanych przez p. Aleksandrę.

                           Małysz                                            Rysik                                                                   Szarek       

Komentarze (5)

 • 12 sierpnia, 2022 o 07:54

  Super adycja

 • 12 sierpnia, 2022 o 14:10

  Ta audycja mi się podobała jest bardzo super

 • 14 sierpnia, 2022 o 11:30

  Super pięknie wywiad bardzo Cię podoba

 • 2 września, 2022 o 13:49

  Audycja była ciekawa i interesujolca o zwierzętach Ukrainy

 • 2 września, 2022 o 13:50

  bardzo mi się ta audycja o zwierzętach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast