Sztuka wystąpień publicznych – rozmowa z ekspertką od wizerunku

image_pdfimage_print

Jak dobrze prezentować się występując publicznie? Jak sprawić żeby nas słuchano? W materiale nasi redaktorzy rozmawiali z Panią Joanną Grabowską, specjalistką do spraw wizerunku. Odpowiedziała ona z perspektywy eksperta na nurtujące ich pytana. Więcej o naszym gościu – pod audycją.

„Jestem doświadczonym marketingowcem i PRowcem. Dzięki budowaniu trwałych relacji  skutecznie pozyskuję środki pozabudżetowe i bezproblemowo współpracuję z innymi ludźmi. Jestem specjalistą w zakresie kształtowania pozytywnego wizerunku zarówno osób jak i instytucji. Jestem osobą pragmatyczną i obowiązkową, zwolenniczką innowacji i rozwoju przez działanie. Mam dystans do siebie i lubię podejmować nowe wyzwania. Cechuje mnie profesjonalizm, stąd moja ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji i uczenia się nowych rzeczy.  Świadomie podejmuję kluczowe decyzje w oparciu zarówno o pracę indywidualną jak i zespołową. Moja świadomość biznesowa, wiedza branżowa oraz skuteczna realizacja podejmowanych inicjatyw wynika z 20-letniego doświadczenia zawodowego.”

Joanna Grabowska

Komentarze (5)

 • 6 kwietnia, 2021 o 14:39

  Dziękujemy za audycje Pani przedstawiała temat w ciekawy sposób i musimy przyznać że wykorzystamy dane nam rady podczas wystąpień publicznych pozdrawiamy ze Skarszew

 • 7 kwietnia, 2021 o 20:24

  Dobre, i zabawne

 • 24 kwietnia, 2021 o 13:50

  wajnty wywiad

 • 22 maja, 2021 o 17:00

  Ładne wszystkie aldycie z wszystkich warsztatów terapii zajęciowej

 • 28 maja, 2021 o 19:38

  dziękuje za wysluchanie adycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast